Piątek Sport

sklep rowerowy w Kielcach
oficjalny dystrybutor marek Felt, Olmo, Vermarc

Triatlonowe

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Show
 • Dystrybucja

  IA FRD Disc

  Nowa rama IA Disc, będąca rewolucją na rynku. Sztywność czyni ten rower najbardziej komfortowy do uprawiania triatlonu a poprawa aerodynamiki podwyższa wydajność jazdy. Stworzona w oparciu o słynną platformę IA FRD, ta rama została tak zaprojektowana by połączyć aerodynamikę z komfortem jazdy. Lepsza skuteczność hamowania zwiększa pewność siebie .Debiutując na Mistrzostwach Świata Kona Ironman w 2019 roku, IA FRD Disc może przenieść Cię na najwyższy stopień podium.

   

  71 000,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje
 • Dystrybucja

  IA2 Disc

  Wyposażony w najbardziej zaawansowane technologie aerodynamiczne, które zaowocowały pięcioma Mistrzostwami Świata Kona z rzędu.IA2 Disc zapewnia komfort dla najszybszych triatlonistów. Hamulce tarczowe zwiększają wrażenia większej kontroli w sekcjach technicznych i znacznie poprawiają prowadzenie roweru w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Rama IA2 jest wykonana z włókna węglowego UHC Advanced + TeXtremei posiada zintegrowane ramy z widelcem, które zapewnia najwyższą jakość działania. Nieograniczone możliwości regulacji i dopasowania pozycji każdemu sportowcowi, daje idealną pozycję nawet na najdłuższe dystanse.

   

  35 500,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje
 • Dystrybucja

  IA3 Disc

  Wyposażony w te same zaawansowane technologie aerodynamiczne, które zastosowano w modelu elite IA FRD, IA3 Disc. Oferuje perfekcyjny system zmiany przełożeń, dzięki któremu od razu otrzymasz najszybszy rower. Rama jest wykonana z włókna węglowego UHC Advanced + TeXtreme firmy Felt i posiada rozwiązania techniczne , które zapewniają najwyższą sztywność. Nieograniczone możliwości regulacji i dopasowania pozycji zapewniają każdemu sportowcowi idealną pozycję nawet na najdłuższym dystansie. Hamulce tarczowe zwiększają komfort jazdy dzięki większej kontroli na odcinkach technicznych i znacznie poprawiają drogę hamowania w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

  24 000,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje
 • FELT

  IA10

   

  Model IA 10 łączy w sobie wszystkie zalety aerodynamiczne występujące w najwyższej klasie ram IA z najlepiej dobranym osprzętem w celu szybkiej zmiany biegów i niezawodnych osiągów. . Układ napędu Shimano Ultegra Di2 podkreśla wysoką jakość roweru, podczas gdy konstrukcja z włókna węglowego UHC Performance zapewnia nieskazitelną efektywność pedałowania i zrównoważoną jakość jazdy, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla triathlonów.

  22 000,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje
 • Dystrybucja

  IA14

  IA14 to idealny rower dla doświadczonego triathlonisty, który chce znacznie poprawić aerodynamikę swego rower, a także dla początkującego triathlonisty szukającego roweru, który sprawi, że od samego początku będą posiadał sprzęt na wysokim poziomie. Wyposażony w tę samą aerodynamiczną konstrukcję ramy, która wygrała Mistrzostwa Świata sześć lat z rzędu, IA14 to model z precyzyjnie dobranym osprzętem, które zapewnia trwałość, wydajność i osiągi.

  15 500,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje
 • Dystrybucja

  IA16

  IA 16 zapewnia wiodącą w branży technologię aerodynamiczną w najbardziej przystępnej cenie. Zaprojektowany dla triathlonistów poszukujących najbardziej zaawansowanej aerodynamiki w połączeniu z wysoce funkcjonalnym wyborem komponentów, IA 16 jest najnowszą opcją dla sportowców poszukujących przewagi technologicznej w dobrej cenie.
  13 300,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje