Piątek Sport

sklep rowerowy w Kielcach
oficjalny dystrybutor marek Felt, Olmo, Vermarc

Performance

Wyświetlanie 1–9 z 15 wyników

Show
 • Dystrybucja

  AR FRD

  AR FRD to najlepszy aerodynamiczny rower szosowy na rynku, który dostarczył wielu zwycięstw w wyścigach na profesjonalnym poziomie. Opracowany przy użyciu oprogramowania CFD i udoskonalony w tunelu aerodynamicznym.Ten model szosowy jest do 31% szybszy niż jego konkurencji szosowi. Dzięki ramie z włókna węglowego  UHC Ultimate + TeXtreme®, układowi napędu Shimano Dura Ace Di2 i najwyższej klasy kołom z włókna węglowego Zipp 404 NSW, AR FRD jest rowerem najwyższej klasy.

  57 000,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje
 • Dystrybucja

  FR FRD DISC

  FR FRD Disc jest szczytem wieloletnich doświadczeń Felta w projektowaniu najlepszych na świecie rowerów szosowych. Wykonany z włókna węglowego UHC Ultimate + TeXtreme. FR FRD jest wynikiem inicjatywy Felt Racing Development (FRD), aby osiągnąć absolutną największą przewagę w sztywności i wadze.

  51 000,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje
 • Dystrybucja

  AR3

  AR2 został zbudowany z myślą o szybkości, a jego unikalna konstrukcja została stworzona przez najbardziej zaawansowane oprogramowanie do obliczania aerodynamiki (CFD) i badana wewnątrz tunelu aerodynamicznego. Wykonany z włókna węglowego UHC Advanced + TeXtreme®, AR2 ma lekką, elastyczną i trwałą konstrukcję. Wyposażony w 11-biegową grupę Shimano Ultegra Di2 do precyzyjnej zmiany biegow, AR2 jest zoptymalizowany pod kątem maksymalnej wydajności w sprintach. Żaden inny aerodynamiczny rower szosowy na świecie nie oferuje tak precyzyjnego połączenia prędkości, sztywności i niesamowitego prowadzenia.

   

  26 600,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje
 • Dystrybucja

  FR2 DISC ETAP

  Rama FR2 zawiera całą niesamowitą technologię z serii FR, a także dodatkowe zalety hamulców tarczowych: większą siłę hamowania i kontrolę nad rowerem. Wykonany jest z włókna węglowego UHC Advanced + TeXtreme , co zapewnia wysoki stosunek sztywności do masy, zapewniając, że żaden wat nie zostanie zmarnowany. Zbudowany z zaawansowanych komponentów, takich jak elektroniczny układ napędowy SRAM eTap, a także koła Zipp 30 Course. FR2 Disc oferuje maksymalną wydajność we wszystkich warunkach jazdy.

   

  26 000,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje
 • Dystrybucja

  FR2W DISC Women

   

  Zaprojektowany dla wymajającego zawodnika. FR2W Disc jest wykonany z włókna węglowego UHC Advanced + TeXtreme ,  zapewniając wysoki stosunek sztywności do wagi. Co maksymalizuje wydajność, zapewniając, że żaden wat nie zostanie zmarnowany. Zbudowany z szerokiej gamy zaawansowanych komponentów, takich jak elektroniczny układ napędu Shimano Ultegra Di2, a także koła DT Swiss FC1600, FR2 Disc.

  22 000,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje
 • FELT

  AR3

  Podobnie jak wszystkie modele z serii AR, AR3 został skonstruowany tak, aby działał w najbardziej wymagających warunkach wyścigowych. Dzięki najbardziej zaawansowanej aerodynamice w historii Felta, unikalna rama AR3 została opracowana przy użyciu oprogramowania do obliczania aerodynamiki . Koła karbonowe zwiększają profil aero. AR3 zawiera również unikatową sztycę karbonową Velt Reduction Reduction Aero Road, która ma konstrukcję „flip”, czyniąc rower idealnym do wyścigów szosowych, a także triathlonowych lub na czas.

  17 500,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje
 • Dystrybucja

  FR3 DISC

  Jeśli szukasz wydajności, dobrej wagi i zerowego kompromis, rama FR3 jest dla Ciebie. Dzięki wykonanemu z włókna węglowego UHC Advanced + TeXtreme® firmy Felt, dostosuje jakość jazdy do najbardziej wymagających kolarzy . Jest zbudowany z napędu Shimano Ultegra . Z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi, FR3 Disc jest gotowy na wszystkie warunki występujące na trasie.

   

  15 500,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje
 • Promocja!
  FELT

  FR2 MAT TEXT

  Model wyposażony w te same rewolucyjne elementy , co reszta serii FR.FR2 jest zbudowany z włókna węglowego UHC Advanced + TeXtreme z widelcem z UHC Ultimate + TeXtreme. Daje to lekką i bardzo sztywną ramę , doskonałą jakość jazdy i maksymalną kontrolę nad rowerem. Wyposażony w układ napędu Shimano Ultegra Di2 8050 do precyzyjnej zmiany biegów, FR2 posiada również koła  Mavic Ksyrium Elite.

  20 000,00  14 000,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje
 • Dystrybucja

  FR5W DISC Women

  Jeśli szukasz lekkiego,sztywnego roweru to FR5W jest dla Ciebie. Dzięki ramie zbudowanej z włókna węglowego UHC Advanced , dostaniesz precyzyjnie dopasowaną kolarkę . FR5W Disc jest gotowy na każde warunki pogodowe dzięki hamulcom hydraulicznym.

  11 000,00 
  Wyczyść
  Wybierz opcje